Sitemizde kullanılan tüm görseller, kendi imalatımızın orijinal fotoğraflarıdır. Önemle duyurulur...  
   
KOLTUK DÖŞEME

 
 
  kategori  
 
Klasik Kanepe ve Koltuklar

Berjer Koltuklar

Modern Kanepe ve Jozefinler

Markizler ve Puflar

Köşe Koltuklar

Masa - Sandalyeler

Mutfak Köşeleri

Yatak Başlıkları

Cafe - Restaurant Çalışması

Aksesuarlar
 
  ÜCRETSİZ KEŞİF  
 

 
  MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ  
 

0532 356 35 03
0541 407 18 81

 
 
Kurumsal Bilgilerimiz- Hakkımızda
 1980 yılında mobilya tasarımı, tadilatı ve döşemesi sektörü ile tanışan kurucumuz Fikret usta, 1996 yılında İstanbul Ümraniye'de kendi işletmesini kurmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar bir çok çeşit mobilya ve aksesuarları tasarlamış, üretmiş, tamir tadilat ve döşeme uygulamalarında tecrübe edinmiştir. Showroom ve imalathanesini de kuran Fikret usta, bilgi ve deneyimlerinde doruk noktasına ulaşmıştır.

  Firmamızın genel olarak sektöre bakışını diğerlerinden farklı kılan , öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmasıdır. Tüketicinin kayıtsız şartsız korunduğu globalleşen dünya ortamına Safir Koltuk kalitesini devamlı arttırarak sizlere en iyiyi sunmayı hedef edinmiştir ve edinecektir.

Safir Koltuk ’un kaliteli malzeme seçimini , yüksek oturma konforunu , estetik uyumu ve sağlamlık özelliklerini bir araya getirerek sunduğu koleksiyonlar, tüketiciler tarafından beğeniyle kabul görmektedir.
Engin tecrübe ve bilgi birikimini, yapmış olduğu yeniliklerle de kanıtlayan firmamız bu kapsamda sektöre çok olumlu katkılar sağlamıştır.
Hedefimiz ; herkesin bildiğini bilip , kimsenin yaptığını yapmama felsefesiyle , farklılığımızı devam ettirmek ; yurtiçi ve yurtdışında memnun edilmiş müşteri sayımızı arttırmaktır.


Fotoğraf Galerisi

  Showroom   İmalat  
 

 

 
 
 
 

 
 
 

ANASAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  HİZMETLERİMİZ  |  REFERANSLAR  |  İLETİŞİM

Safir Koltuk Döşeme  - Yenişehir Mah. 3010 Cad. No 14 Ümraniye - İSTANBUL
0532 356 35 03
0541 407 18 81

Ümraniye koltuk döşeme, safir koltuk döşemesi, berjer, kanepe, sandalye, ofis mobilyaları, mobilya döşemecisi, ümraniyede mobilya döşemecileri, yatak başlıkları, markiz, puf minder, masa tasarımı, sandalye yenileme, eskitme, antika eşya bakımı.
 

Türk Web Ajans